Pracownik administracyjno-magazynowy

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    123,00 zł / miesiąc
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    1 tydzień temu
  • Kategoria:
    Praca Biurowa
  • Termin ważności:
    30 września 2024
  • Rodzaj pracy:

Stanowisko: Pracownik administracyjno-magazynowy
Miejsce pracy: Oddział zamiejscowy Vet-Lab Brudzew w Zgierzu

Vet-Lab Brudzew, dynamicznie rozwijające się firma o profilu  weterynaryjnym, poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracji magazynowej do swojego oddziału w Zgierzu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa administracyjna oddziału,
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu,
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej oraz dokumentacji związanej z obrotem towarów,
  • Współpraca z dostawcami i klientami,
  • Dbanie o porządek i prawidłowe funkcjonowanie magazynu,
  • Współpraca z centralą firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży weterynaryjnej lub farmaceutycznej),
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, systemy magazynowe),
  • Dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Szkolenia oraz wsparcie w okresie wdrożeniowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: kubawyniki@gmail.com lub kontakt pod nr telefonu  663410663 W tytule wiadomości prosimy wpisać: “Pracownik administracyjny – Zgierz”.

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 30 września 2024 roku.