Adwokat/Radca prawny

EUCON to grupa prawnicza, świadczy profesjonalne usługi prawne od roku 2006. Firma zapewnia wsparcie prawne rezydentom i nierezydentom, prowadzącym biznes na terytorium Ukrainy, Polski i innych jurysdykcji zagranicznych. Nasza ekipa świadczy usługi doradcze w zakresie najbardziej skomplikowanych spraw podatkowych, cen transferowych, prawa spółek, restrukturyzacji biznesu, obrony aktywów, komercjalizacji obiektów objętych ochroną własności intelektualnej i planowania podatkowego z wykorzystaniem aktywów niematerialnych.

Lokalizacja Warszawa.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa prawna dla klientów;
  • Przygotowanie dokumentacji i opiniowanie umów;
  • Współpraca z prawnikami kancelarii;
  • Samodzielna praca nad powierzonymi sprawami;
  • Kontakt z klientami, udział w spotkaniach;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w kancelarii lub w dziale prawnym;
  • Umiejętność sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami;
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, aplikacji biurowych i systemów informacji prawnych;
  • Motywacja i zorientowania na realizowanie postawionych celów;
  • Dokładność i dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Dodatkowy atut:

  • Znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego lub angielskiego;
  • Doświadczenie w międzynarodowej kancelarii prawniczej;

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy;
  • Praca w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia

Lokalizacja

Ta praca wygasła.