Asystent Biegłego Rewidenta

  • Lokalizacja:
  • Stawka:
    2 500,00 zł - 3 000,00 zł / miesięcznie
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    7 godzin temu
  • Kategoria:
    Praca Księgowość
  • Ważna do:
    31 grudnia 2019
  • Dodatkowe:

Oferta pracy

Poszukujemy osoby, którą interesuje temat rachunkowości, chce poszerzać swoją wiedzę w tym obszarze, jest samodzielna i dobrze zorganizowana, lubi zarówno pracę z dokumentami, jak i pracę z ludźmi.

Zakres obowiązków:

– uczestnictwo w badaniach sprawozdań finansowych

– wizyty z biegłym w firmach badanych

– prowadzenie harmonogramu czynności w firmach badanych

– współpraca z biegłym w zakresie opracowywania dokumentacji.

Wymagania:

– znajomość pakietu MS Office

– samodzielność, dobra organizacja pracy

– komunikatywność

– wysoka kultura osobista

Miejsce pracy: Bielsko-Biała.

Firma oferuje:

W okresie próbnym – do 3 miesięcy: umowę zlecenie

Docelowo: umowę o pracę.

Wynagrodzenie: stawka godzinowa, uzależniona od poziomu posiadanej wiedzy i umiejętności osoby aplikującej.

Ciekawą pracę i ciągły rozwój w obszarze rachunkowości.

Szkolenia.

Telefon kontaktowy: 515 096 788

E-mail: a.sadlon.grabska@gmail.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranym kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest: Warido Audyt ASG Sp. z o.o., ul. Cieszyńska 367, 43-382 Bielsko-Biała.

Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warido Audyt ASG Sp. z o.o., ul. Cieszyńska 367, 43-382 Bielsko-Biała, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Lokalizacja