CHEF DE RANG (kelner)- Francja

Oferta pracy

Agencja Sidrom poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko Chef de rang.

Praca na terenie Francji, okolice Avignon.

Zapewniamy:

– możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polskim pracodawcą,
– bezpłatne zakwaterowanie, bezpłatne wyżywienie,
– 1700 euro/netto za 39 h/tygodniowo.
– zwrot kosztów podróży,
– ubezpieczenie w Polsce.

Wymagania:

– kelner z dużym doświadczeniem w hotelach lub restauracjach należących do międzynarodowych sieci,
– minimum  3 lata doświadczenia,
– bardzo dobra znajomość języka francuskiego i znajomość języka angielskiego,
– samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
– dyspozycyjność od 1 marca 2019 r.

Obowiązki:

– obsługa klientów i w pokojach,
– odbiór klientów,
– propozycja przygotowania potraw,
– serwis napojów, realizacja koktajli,
– uzupełnianie towarów,
– przyjmowanie zamówień,
– obsługa klienta,
– obsługa terminali płatniczych.

DODATKOWE DANE KONTAKOWE

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@sidrom.net