Dam Prace Pruszków Grafik

Oferta pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik
Miejsce pracy: Pruszków

Zadania:
• Tworzenie materiałów na potrzeby druku (wizytówki, plakaty, ulotki itp.)
• Przygotowywanie prac do druku (cyfra, offset, wielkiformat)
• Ocena jakości plików nadesłanych przez klienta
• Stała współpraca oraz pomoc z działem produkcji oraz działem obsługi klienta.
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn drukujących i tnących

Nasze wymagania:
• Min. dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w agencji lub drukarni)
• Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat, Corel)
• Kreatywność, komunikatywność, chęć podejmowania wyzwań;
• Brak lęku w kontaktach z klientami
• Umiejętność działania pod presją czasu, rozbudowane poczucie odpowiedzialności za wykonana pracę

Oferujemy:
• Pracę przy projektach dla małych jak i dużych
• Stabilne wynagrodzenie
• Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
• Współprace z miłym zespołem, w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie maili z CV wpisując w temacie GRAFIK na adres: amtex@amtex.pl

Oferta dotyczy pracy stałej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dodatkowe dane kontaktowe

Lokalizacja

Ta praca wygasła.