Doradca ds. Nieruchomości

  • Wynagrodzenie:
    2 000,00 zł - 10 000,00 zł / mies
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    5 lat temu
  • Kategoria:
    Praca Przedstawiciel handlowy
  • Termin ważności:
    2 marca 2019
  • Rodzaj pracy:

Oferta pracy

Ciągle się rozwijamy, dlatego szukamy ludzi, którzy wzmocnią nasz zespół.

Preferujemy osoby, które są otwarte na nowe rozwiązania i pomysły, posiadają zdolność szybkiego uczenia się i nie potrafią stać w miejscu.

Firma WGN Biuro Nieruchomości Lublin obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Oczekujemy:

– wykształcenia minimum średniego
– zainteresowania rynkiem nieruchomości
– zdolności interpersonalnych
– znajomości topografii miasta (Lublin i okolice)
– komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
– dobrej organizacji czasu pracy
– wysokiej kultury osobistej
– samodzielności oraz determinacji w działaniu
– gotowości do założenia działalności gospodarczej
– mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

Obowiązki:

– pozyskiwanie klientów oraz ciekawych ofert
– przygotowanie opisów, zdjęć, ogłoszeń
– bezpośredni kontakt z klientami
– dokonywanie prezentacji oferty
– udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentacje
– uzyskiwanie rekomendacji i poleceń

Oferujemy:

– wysokie zarobki prowizyjne (wynagrodzenie do 50% wygenerowanego obrotu)
– ciekawą i pełną wyzwań pracę
– miłą atmosferę w zespole zorientowanym na sukces
– pakiet bezpłatnych szkoleń
– szerokie możliwości dalszego rozwoju zawodowego
– samodzielność w realizacji zadań
– możliwość odbycia praktyk zawodowych
– elastyczne godziny pracy
– bogate zaplecze marketingowe
– dostęp do bazy aktualnych ofert
– profesjonalne narzędzia pracy (specjalistyczne oprogramowanie, elektroniczny terminarz i wiele innych)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres: lublin@wgn.pl

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb WGN Biuro Nieruchomości Lublin niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie danych osobowych DZ. U. nr 133, poz 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy poufność.

DODATKOWE DANE KONTAKTOWE

Numer telefonu: +48 513 686 864
Osoba do kontaktu: Tomasz Pastuszak

Adres e-mail: t.pastuszak@wgn.pl

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ.