Doradca klienta HBO Europe

Oferta pracy

Międzynarodowe przedsiębiorstwo outsourcingowe Webhelp Enterprise Sales Solutions s.r.o świadczące usługi w zakresie doradztwa biznesowego, marketingu i sprzedaży poszukuje kandydatów do pracy dla swojego klienta HBO Europe s.r.o.

Stanowisko: Customer Service Representative

Miejsce pracy: Praga, Czechy

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa klienta za pośrednictwem telefonu, maili, mediów społecznościowych
  • Sugerowanie optymalnych rozwiązań według ustalonych procedur
  • Praca na specjalnych aplikacjach i systemie CRM

WYMAGANIA:

  • Dobre umiejętności obsługi komputera i znajomość MS Office
  • Zdolność do identyfikacji problemów i proponowania rozwiązań
  • Zdolność do efektywnego zarządzania czasem pracy
  • Zorientowanie na klienta, empatia, pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie
  • Język polski ojczysty i komunikatywny język angielski
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Płatne kursy językowe (angielski, niemiecki, hiszpański, czeski oraz inne)
  • Świeże owoce i warzywa w biurze
  • Vouchery na jedzenie
  • karta Multisport
  • Ćwiczenia z trenerem 2 x w tygodniu
  • Możliwość pracy w wielokulturowym środowisku
  • Przygotowanie merytoryczne i praktyczne do stanowiska pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV w języku angielskim za pomocą opcji APLIKUJ.

Lokalizacja

Ta praca wygasła.