Dyrektor sprzedaży/ Handlowiec

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    3 lata temu
  • Kategoria:
    Praca HR
  • Termin ważności:
    4 kwietnia 2021
  • Rodzaj pracy:

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: centralna i południowa Polska

OFERUJEMY

  • Formę zatrudnienia zgodnie z preferencjami kandydata
  • Rynkowe wynagrodzenie i przejrzysty system motywacyjny, uzależniony od obiektywnych wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód służbowy klasy premium
  • Pracę w szybko rosnącej firmie z dużym potencjałem
  • Dużą elastyczność działania

OBOWIĄZKI

  • Pozyskiwanie nowych klientów w ramach outsourcingu pracowniczego – realizowanie wskaźników sprzedażowych i założeń budżetowych oraz wspieranie kultury sprzedażowej w zespole
  • Sporządzanie wycen, ofert, prezentacji i negocjacji dogodnych warunków współpracy z kontrahentami,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami- B2B
  • Raportowanie o przebiegu procesu rekrutacji poszczególnych klientów oraz badanie satysfakcji klienta
  • Kształtowania profesjonalnego wizerunku firmy na rynku pracy
  • Zarządzania przepływem wiedzy w zespole oraz wkładu w wymianę wiedzy w organizacji
  • Przygotowywania wewnętrznych raportów firmowych oraz zestawień dla klientów
  • Współpraca z zarządem

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej- warunek konieczny
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w outsourcingu pracowniczym na stanowisku przedstawiciela handlowego z osiągnięciami i kontaktami
  • Umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych i prezentacji usług
  • Doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji i ofert handlowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera i MS Office