Fakturzysta / Fakturzystka

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    2 800,00 zł / miesiąc
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    3 lata temu
  • Kategoria:
    Praca Księgowość
  • Termin ważności:
    27 lipca 2021
  • Rodzaj pracy:

RAMP TRADE SP.Z O.O. poszukuję na stanowisko Fakturzystkę/Fakturzystę :

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dowodów dostaw i faktur krajowych oraz dokumentacji eksportowej (faktury, dowody dostaw, CMR) i kart drogowych dla danej trasy
  • Sporządzanie dokumentów korygujących dotyczących reklamacji, kontrola dokumentacji stanów magazynowych
  • Archiwizowanie dokumentacji

Wymagania:

  • znajomość programu MS Office.
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w środowisku zmiany
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę dwuzmianową , w weekendy, częściowo zdalna
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę

Dane kontaktowe:

Numer telefonu: 537 971 322

a.biuro@gmail.com
Osoba kontaktowa:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ na stronie lub na meila.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: