Grafik- praca stacjonarna w biurze

MY CENTER S.A. to pracodawca posiadający ogólnopolską, dynamicznie rozwijającą się sieć sklepów w branży AGD RTV oraz jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. MY CENTER to szansa na ciekawą pracę dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych i otwartych na innych ludzi. Ciągły rozwój Firmy oraz otwartość na kreatywne pomysły umożliwia najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom realizację swoich pasji i planów zawodowych.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu to, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca: Grafik

Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:
• atrakcyjną pracę pełną wyzwań,
• możliwości rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( brak możliwości pracy zdalnej)
• niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon)

Zakres obowiązków :
• projektowanie layoutów i grafik na potrzeby stron WWW (Landingpage, banery, belki, newslettery),
• kodowanie projektów do CSS/HTML,
• tworzenie kreacji na potrzeby promocji,
• projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowych offline (gazetki produktowe, ulotki, katalogi produktowe, foldery wizerunkowe, opakowania),
• przygotowanie materiałów marketingowych do druku

Zatem jeśli:
• posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane grafika komputerowa)
• posiadasz doświadczenie na stanowisku grafika,
• znasz narzędzia graficzne: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign,
• posiadasz umiejętność kreowania i tworzenia projektów graficznych
• posiadasz dobrą organizację czasu pracy, która będzie niezbędna w równoległej pracy nad wieloma projektami,
• potrafisz umiejętnie wyznaczać cele i je realizować
• posiadasz poczucie estetyki i zmysł artystyczny
• jesteś osobą odpowiedzialną, zmotywowaną, kreatywną, zorientowaną na sukces, a do tego lubisz wyzwania,
• posiadasz portfolio dotychczasowych prac (w formacie pdf, jpg)

Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikacje prosimy wysyłać poprzez link: https://bit.ly/2GMRend

Pamiętaj, aby w CV umieścić oświadczenie:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!