Mechanik układów chłodzenia i klimatyzacji

Oferta pracy

Agencja: Agencja Pracy WORKSOL

Adres: ul. Warszawska 36, 63-600 Kępno

Stanowisko: Mechanik układów chłodzenia i klimatyzacji

Miejsce wykonywania pracy:  Wyspy Owcze

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i serwisowanie układów chłodzenia,, s

  • serwisowanie układu chłodzenia(supermarkety, statki, maszyny)

  • Doświadczenie minimum 2 lata

  • 8 godziny system pracy, możliwe nadgodzinę płatne 35%

  • język angielski – komunikatywny

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 144 korony duńskie DKK / godz. brutto.

  • Wynagrodzenie za urlop w wysokości 12% liczona od rocznego wynagrodzenia brutto.

  • Zakwaterowanie zapewnia Pracodawca. Dom wielorodzinny (4-6 pokoi) z pełnym wyposażeniem. Pokoje 1-2 osobowe.

  • Transport i odzież robocza po stronie Pracodawcy.

Dodatkowe informacje

+48696838999 Mariana Kurhanska

e-mail: mkurhanska@worksol.pl

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: