Monter – serwisant okien bram rolet drzwi

Oferta pracy

Firma Kristech z siedzibą w Tupadłach – wieloletni partner firmy KRISPOL – poszukuje osoby na stanowisko:

Kluczowe obowiązki na stanowisku:

• Organizacja i przygotowanie do montażu
• Montaż stolarki otworowej wg standardów firmy
• Wypełnienie protokołów po montażowych – serwisowych

Oczekiwania:

• 2 letni doświadczenie w branży budowlanej lub montażu – serwisie stolarki,
• prawo jazdy kategorii B, (mile widziane B+C)
• minimum wykształcenie zawodowe
• Umiejętność obsługa podstawowych elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych
• gotowość i chęć do pracy fizycznej
• dobra organizacja pracy,
• mile widziane uprawnienia do 1kV

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub współpracę
• pracę w małym młodym zgranym zespole profesjonalistów,
• atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od indywidualnego zaangażowania,
• wsparcie i pomoc we wdrożeniu
• docenienie za indywidualne zaangażowanie
• program wdrożenia do pracy,
• duże możliwość rozwoju zawodowego, [szkolenia, zdobywanie nowych umiejętności]
• imprezy integracyjne
• możliwość godzenia pracy z pasjami indywidualnymi.

CV wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@kristech.com.pl