.Net developer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Powiększamy zespół, w związku z tym poszukujemy Specjalistów  na stanowisko:

Nr ref.: ND/WROC/1803/MA
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:

  • rozwój i utrzymanie systemu do sprzedaży kredytów,
  • rozwój oprogramowania na potrzeby wewnętrzne w firmie,
  • ścisła współpraca z zespołem developerów, testerów i analityków,
  • tworzenie dokumentacji.

Kompetencje:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • znajomość C#, ASP.Net, SQL Server 2008, MVC,
  • praktyczna znajomość SQL,
  • znajomość technologii WCF.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę multisport, medicover,
  • dostęp do platform Pluralsight i/lub Treehouse,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty.