Operator produkcji

  • Wynagrodzenie:
    3 800,00 zł / miesięczne
  • Typ umowy:
    umowa o pracę
  • Dodano:
    3 tygodnie temu
  • Kategoria:
    Praca Fizyczna
  • Ważna do:
    22 listopada 2018
  • Języki:
    Czeski, Polski

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426. Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy. W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy Ci, jak taką znaleźć.

Nasz klient jest producentem komponentu dla branży automotive.

Aktualnie poszukuję osób do pracy stanowisku operatora maszyn.

Praca blisko granicy polsko-czeskiej, w miejscowości Międzyrzecze Wołoskie.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Produkcja tłumików, zgodnie z zasadami obowiązującymi w firmie klienta.
  • Dobanie o czystość w miejscu pracy.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w dniu 20 listopada br.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Umiejętność pracy w grupie.

OFERTA OBEJMUJE:

  • Wynagrodzenie miesięczne: około 3.800 PLN brutto
  • Kontrakt- umowa o pracę na pełen etat.
  • Opłacone zakwaterowanie blisko miejsca pracy.
  • Możliwość wypracowywania nadgodzin dla chętnych, świetnie opłaconych.
  • Dofinansowanie posiłków.
  • Szkolenie stanowiskowe.
  • Możliwość wzięcia zaliczki już w drugim tygodniu od przyjazdu.
  • Możliwość długofalowej współpracy.
  • Pomoc w załatwieniu formalności.
  • Opiekę koordynatora w języku polskim.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ.

lokalizacja