Operator wózka widłowego - DamPrace.pl

Operator wózka widłowego

  • Wynagrodzenie:
    2 900,00 zł
  • Typ umowy:
    umowa o pracę
  • Dodano:
    2 tygodnie temu
  • Kategoria:
    Praca Magazynier
  • Ważna do:
    31 sierpnia 2018
  • Języki:
    Polski

Oferta pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku Operatora wózka widłowego.

Stanowisko: Operator Wózka  Widłowego

Miejsce pracy: Wrocław (OPORÓW)

WYMAGANIA:
– Wykształcenie minimum zawodowe,
– Umiejętności pracy w zespole,
– Doświadczenie w obsłudze wózków czołowych o napędzie gazowym,
– Chęci do pracy w systemie zmianowym,
– Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wraz z wymianą butli gazowej,
– Mile widziane doświadczenie na wózkach bocznych wysokiego składowania oraz w obsłudze systemu SAP.

OBOWIĄZKI:
– Obsługa wózków widłowych,
– Dostarczanie komponentów na produkcję oraz odbieranie gotowych i przewożenie ich do obszaru magazynu,
– Rozładunek oraz załadunek aut ciężarowych,
– Obsługa komputera oraz drukowanie etykiet z systemu SAP,
– Prowadzenie dokumentacji.

OFERUJEMY:
– Wynagrodzenie 2900 zł/brutto
– Dodatek za dojazd 140zł
– Premia produkcyjna do 500zł
– Dodatek za prace w systemie 4-brygadowym
– Praca w systemie 3 zmianowym, lub na 4 brygady

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ.

lokalizacja