Opiekunka z językiem niemieckim

Oferta pracy

Firma Promedica24 działa na rynku od 2004 roku. Posiadamy największa bazę klientów oferujemy dobór pacjenta w Niemczech pod doświadczenie i możliwości Opiekuna. Szukamy Pani Opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w Opiece nad Seniorami.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Europie zapewniamy jak największe bezpieczeństwo dla Naszych Pracowników, a w związku z tym wprowadziliśmy:

  • przejazd do/ z Niemiec naszymi małymi Busami Firmowymi Promedica24 – do 7 pasażerów
  • obowiązkową dezynfekcję busów
  • mierzenie temperatury każdemu pasażerowi przed przyjęciem na pokład
  • środki antybakteryjne dostępne dla każdego pasażera
  • przed wyjazdem przeprowadzamy wywiad z każdym pracowników dotyczący stanu zdrowia
  • każdy Opiekun Promedica24 ma legalną formę zatrudnienia i ubezpieczenie. W przypadku jakichkolwiek niepokojących dolegliwości ma możliwość korzystać z służby zdrowia w DE

gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie pobytu w pracy poprzez kontakt z numerem alarmowym

Miejsce pracy: Bielefeld, Niemcy

Opis oferty:

Podopieczny

Pan A. (lat 97) ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem, cierpi na reumatyzm, zaburzenia rytmu serca oraz nadciśnienie. Codziennie rano przychodzi pielęgniarka, która pomaga Podopiecznemu przy pielęgnacji ciała. Wizyty te będą kontynuowane również po przybyciu Opiekunki/a na miejsce. Podopieczny nie ma problemów z komunikacją, porusza się samodzielnie lub przy pomocy rollatora. Do dyspozycji na miejscu jest łóżko specjalistyczne, wózek inwalidzki oraz rollator. Podopieczny wymaga pomocy przy myciu i ubieraniu. Pan A. trzy razy w tygodniu uczestniczy w fizjoterapii. Mieszka sam w domu jednorodzinnym w dużym mieście. Najbliższe sklepy oddalone są o około 5 minut od miejsca zamieszkania Podopiecznego.

Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • • drobne prace domowe
  • • robienie zakupów
  • • dotrzymywanie towarzystwa
  • Pozostałe informacje
  • • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)
  • • dom z ogrodem
  • • w pobliżu sklep spożywczy
  • • w pobliżu przystanek autobusowy

Wymagamy:

  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • empatii w stosunku do osób starszych

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
  • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;

*Bezpieczny transport spod adresu zamieszkania Opiekunki pod drzwi Podopiecznego.

  • pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
  • jedną czytelną umowę;
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
  • kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
  • szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami
  • Gwarancję ciągłości pracy

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

Rekrutacja na terenie całej Polski!

– tel. 502 913 360
ul. Partyzantów 1/2

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 – pokaż numer telefonu – , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/