pilna potrzeba 6. INŻYNIERA MECHANICZNEGO

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    26 000,00 zł - 37 000,00 zł / per month
  • Typ umowy:
    Umowa o dzieło
  • Dodano:
    3 lata temu
  • Kategoria:
    Praca w Budownictwie
  • Termin ważności:
    3 lutego 2021
  • Rodzaj pracy:

Poszukujemy kreatywnych inżynierów mechaników do pracy na wszystkich etapach produktu, od badań i rozwoju, przez projektowanie i produkcję, aż po instalację i ostateczne uruchomienie. Celem jest projektowanie i wytwarzanie innowacyjnych i doskonałych komponentów mechanicznych.

Obowiązki

-Przeprowadź rozwój produktu w pełnym cyklu życia (projektowanie, opracowywanie, testowanie prototypów, produkcja i wdrażanie)
-Projektowanie systemów i komponentów spełniających potrzeby i wymagania
-Produkujemy projekty konturowe
-Przeprowadzaj eksperymenty metodycznie, analizuj dane i interpretuj wyniki
-Testuj i oceniaj projekty teoretyczne
-Identyfikacja, formułowanie i tworzenie skutecznych rozwiązań pojawiających się problemów
-Ocena ogólnej wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa produktu końcowego
-Zmień i zmodyfikuj projekt, aby spełnić wymagania i wyeliminować awarie
-Solicit obserwacje od operatorów
-Przygotowywanie raportów i dokumentacji produktów
– Angażować się w uczenie się przez całe życie i rozwijać nowe teorie lub metody

Ten otwór jest dla bardzo oddanych spawaczy, którzy są gotowi do pracy niemal natychmiast. Aby uzyskać dalsze informacje, załącz swoje CV.