Poszukujemy kucharek i pomocy kuchennych

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    2 500,00 zł - 7 500,00 zł / miesiąc
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    3 lata temu
  • Kategoria:
    Praca Gastronomia
  • Termin ważności:
    20 kwietnia 2021
  • Rodzaj pracy:

Nasz lokal to wyjątkowe miejsce urzekające miłą atmosferą i domową kuchnię. W naszym menu figurują pyszne polskie tradycyjne potrawy w bardzo przystępnych cenach. Dysponujemy dużą salą na ok 120 osób oraz dwoma mniejszymi na imprezy okolicznościowe. Zajmujemy się również cateringiem do żłobków, DPS-ów i zakładów pracy – śniadania, lunche itp.

Opis stanowiska:

Przygotowywanie śniadań i posiłków dla grup oraz dań z karty menu

Dbanie o porządek w miejscu pracy

Przestrzeganie zasad HACCP, bezpieczeństwa pracy oraz higieny pracy

Dbanie o odpowiednie przechowywanie żywności

Wymagania:

Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Dobra organizacja pracy

Kreatywność i pasja

Zaangażowanie i sumienność

Dyscyplina w zachowaniu czystości oraz higieny

Samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

Sumienności i rzetelności

Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie