Potrzebni STOLARZY i TECHNIKI DREWNA

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    26 000,00 zł - 37 000,00 zł / per month
  • Typ umowy:
    Umowa o dzieło
  • Dodano:
    3 lata temu
  • Kategoria:
    Praca na Produkcji
  • Termin ważności:
    3 lutego 2021
  • Rodzaj pracy:

Poszukujemy wykwalifikowanych stolarzy do cięcia, wytwarzania i montażu konstrukcji drewnianych i innych zgodnie ze specyfikacjami. Twoja praca będzie wymagała pracy w zróżnicowanych warunkach w celu wytworzenia stabilnej i funkcjonalnej infrastruktury i produktów. Idealni kandydaci będą również posiadać dobrą znajomość właściwości drewna i innych materiałów stolarskich. Niezbędna jest praca z niewielkim nadzorem przy jednoczesnym przestrzeganiu wszystkich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Obowiązki;

-Przeczytaj plany, rysunki i szkice, aby w pełni zrozumieć wymagania
-Weź pomiary i oblicz rozmiar i ilość potrzebnego materiału
-Cięcie, kształtowanie i wygładzanie tarcicy i innego materiału (np. Włókna szklanego) zgodnie z pomiarem
– Budować ramy okienne, drzwi, klatki schodowe i budynki szkieletowe przy użyciu surowców lub gotowych elementów
– Rozłóż podłogi, pokrycia dachowe lub płyty gipsowo-kartonowe, upewniając się, że są wypoziomowane i kompatybilne
-Obrób i zmontuj meble, szafki, półki i inne przedmioty i zainstaluj je w wyznaczonym miejscu
-Sprawdzać miejsca i przeprowadzać naprawy lub konserwację
-Budowa rusztowań i innych konstrukcji budowlanych

Wystąp ze swoim CV zawierającym dane kontaktowe w celu dalszej oceny.

Lokalizacja

Ta praca wygasła.