Technik Przeglądów Lotniczych

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży lotniczej, na co dzień wprowadzającego rozwiązania technologiczne do samolotów poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Zadania:

  • Przegląd i serwis trapów ewakuacyjnych.

Oferujemy:

  • 3 miesięczne szkolenie wyjazdowe w Dubaju, USA lub Singapurze;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie należącej do branży lotniczej;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zdobyte podczas pracy w zakładzie produkcyjnym;
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zawierającego poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Lokalizacja

Ta praca wygasła.