Praca dla Operatora wozka widlowego

  • Wynagrodzenie:
    € 10,00 - € 11,00 / na godzine
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    4 lata temu
  • Kategoria:
    Praca Fizyczna
  • Termin ważności:
    25 sierpnia 2020
  • Rodzaj pracy:

Miejsce pracy : Niemcy

Poszukujemy:

Operatorow wozka widlowego

Zadania:

  • Komisjonowanie artykulow meblowych, takze za pomoca wozka widlowego,
  • Praca ze skanerem
  • Rozladunek i zaladunek ciezarowek,
  • Ogolne czynnosci magazynowe (magazyn wysokiego skladowania)

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziany.
  • Uprawnienia na wozki widlowe
  • Wymagana znajomosc j. Niemieckiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • Niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Darmowy kurs języka niemieckiego,
  • Wynagrodzenie 10 € brutto+ 14 € netto

Czas pracy :

Od poniedzialku do piatku ( sobota wg. zapotrzebowania)

Organizujemy zakwaterowanie (koszt odciagany od wyplaty 252,48 euro miesiecznie, pokoje maksymalnie 2 osobowe, wyposazone z dostepem do internetu), oraz transport do pracy 3,85 € za dzien

Rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz!

Czekamy na Państwa aplikację:

m.widera@sk-businessgroup.com

Nr tel.: +49 15154135944

Dane kontaktowe:

Osoba kontaktowa: Monika Widera

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ na stronie.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: