Praca dla Spawacza – Montera – Holandia

Oferta pracy Spawacz/Monter

ABC Work (licencja nr 12912) – Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Spawacza/Montera dla naszych holenderskich partnerów.
Oferta pracy skierowana jest do osób z całej Polski.

Jeżeli poszukujesz pracy za granicą lub Twoi znajomi szukają pracy, wyślij swoje CV a znajdziemy dla Ciebie ofertę.

PRACA SPAWACZ/MONTER

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

  • Dokładny zakres obowiązków spawacza/montera jest podawany podczas rozmowy kwalifikacyjnej z uwagi na wiele zleceń od różnych pracodawców.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy spawacza
  • Co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd
  • Motywacja i chęci do pracy
  • Odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie podawane podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Opieka i kontakt z polskim koordynatorem
  • Zapewnienie pomocy w organizacji wyjazdu do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o pozostawienie swojego CV w ofercie. Każda kandydatura jest rozpatrywana.