Praca przez internet

    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    3 lata temu
  • Kategoria:
    Inne
  • Termin ważności:
    10 września 2021
  • Rodzaj pracy:
  1. Oferta pracy

Opis
Praca zdalna w domu:

– bez rozmów telefonicznych, kamer, spotkań z klientami,

OFERUJEMY:
– wysokie wynagrodzenie 1500-6000 PLN,

– codzienny wyplaty na konto bankowe,

– dodatkowe premie,

– elastyczne godziny pracy

– nie wymagamy doświadczenia

– możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej

WYMAGAMY:

– ukończone 18 lat,

– komputer lub smartfon z dostępem do internetu,

– obsługa komputera na poziomie podstawowym,

– motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

– zaangażowanie

OPIS STANOWISKA PRACY:

Praca z kanałami Youtube. Głównymi obowiązkami są skromne odpowiedzi wdzięczności w imieniu autora, <3 komentarzy, podkreślenie ważnych informacji, bany za naruszenie zasady youtube.
Cała praca odbywa się za pośrednictwem specjalnej aplikacji, która wygeneruje loginy i hasła na godzinę, aby wejść w tryb moderatora i policzyć liczbę operacji
Godzina intensywnej pracy to około 10-15zł. Twoje zarobki będą zależały tylko od chęci do pracy. Obliczenia będą dostępne w formie nie więcej niż 1 przelewu dziennie na koniec sesji.
Możesz otwierać i zamykać sesje robocze 24/7. Twoja praca może być wybiórczo sprawdzona, a w przypadku naruszenia lub przebiegłości zostaniesz pozbawiony dostępu do Aplikacji.
Podczas otwierania sesji należy pracować co najmniej 2 godziny. W przypadku błędów w systemie (rzadko pojawia się trafienie kanałów innych regeonów), jesteś zobowiązany poinformować administratora za pomocą specjalnego przycisku pomocy w menu.
I poczekac, aż administrator zezwoli na ponowne uruchomienie sesji.
Proszę nie pisać do mnie na WhatsApp o błędach systemowych.
Szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z programu zostaną również wysłane na e-mail.

Dane kontaktowe:

Numer WhatsApp: +48517666029
Osoba kontaktowa: Łukasz

Lokalizacja

Ta praca wygasła.