PRACA ŻABKA ZAMBRÓW

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    3 lata temu
  • Kategoria:
    Praca Sprzedawca
  • Termin ważności:
    7 maja 2021
  • Rodzaj pracy:

Praca sklep Żabka

Wymiar pracy
Pełny etat

Typ umowy
Umowa zlecenie, po dłuższym okresie współpracy umowa o pracę

Specjalne wymagania:
aktualna książeczka sanepid

Opis
Sklep Żabka szuka pracowników na stanowisko – Kasjer / Sprzedawca.
Lokalizacja : Zambrów, ul. Magazynowa
Do obowiązków pracownika należy :
– obsługa klienta według standardów sieci
– obsługa kasy fiskalnej
– wykładanie towaru zgodnie ze standardami sieci
– dbałość o prawidłową ekspozycję produktów oraz utrzymanie czystości i porządku w sklepie
– przyjmowanie dostaw
– kontrolę dat przydatności
– przygotowywanie przekąsek na ciepło
– rozładunek dostaw
Oczekuję:
– dyspozycyjności
– punktualności
– pracowitości i uczciwości,
– zaangażowania w obowiązki
– książeczki sanepid
Oferuję :
– pełne szkolenie w zakresie obsługi klienta, przygotowanie do otwarcia oraz zamknięcia sklepu
– elastyczny grafik
– umowę zlecenie, po dłuższym okresie współpracy umowę o pracę

Tylko osoby zdecydowane proszę dzwonić 570 366 980 lub wysłać maila z załączonym CV.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: