Pracownik Gospodarczy

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    2 250,00 zł - 2 550,00 zł / brutto miesięcznie
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    5 lat temu
  • Kategoria:
    Praca Fizyczna
  • Termin ważności:
    7 marca 2019
  • Rodzaj pracy:

Oferta pracy

Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR.

Naszym Klientem jest Zakład Pracy Chronionej, lider w swojej branży, zajmujący się ochroną osób, mienia, usługami czystościowymi. Poszukujemy dla niego kandydatów na stanowisko: Pracownik gospodarczy.

Miejsce pracy: Sosnowiec (Porąbka) ul. Grenadierów 21

Uwaga! Zapewniamy bezpłatny transport do i z miejsca pracy
Przystanek do odjazdów i przyjazdów: Sosnowiec, ul. Dmowskiego (Lidl)

Zakres obowiązków:

– Segregowanie śmieci i odpadów komunalnych
– Sprzątanie powierzonego terenu, dbanie o ład i porządek

Oferujemy:

– Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
– Bezpłatny transport do i z miejsca pracy
– Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 2250 brutto
– Premia do 300 zł
– Dwuzmianowy system pracy 6:00-14:00 / 14:00 – 22:00
– Stabilność zatrudnienia
– Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania:

Warunek niezbędny: Posiadanie orzeczenia o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w tym, w przypadku umiarkowanego stopnia z orzeczonym symbolem 01-U, 06-E, 04-O, 02-P, nie będący emerytem
– Umiejętność współpracy
– Odpowiedzialność

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ.

Lokalizacja

Ta praca wygasła.