PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) – BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA – RÓWNIEŻ DLA PAR – NIEMCY

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Haren/Wietze (Dolna Saksonia)

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.in. najbardziej znanych sieci restauracji fast food na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:
– Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
– Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
– Odważanie produktów
– Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:
– Umiejętność pracy w zespole
– Wytrzymałość fizyczna
– Gotowość do pracy dwuzmianowej
– Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
– Pracę od zaraz!
– Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h – zarobki oraz dodatki i premie
według taryfy płac iGZ
– Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
– Przyjazny system zaliczek
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
– Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
– Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
– Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26€), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
– Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 € za tydzień
– Tanie obiady w stołówce zakładowej
– Bezpłatną odzież roboczą
– Wsparcie polskiego koordynatora
– Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik produkcji – zakłady drobiarskie na adres e-mail:

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Dane kontaktowe:

Numer telefonu: +48 178787026
Osoba kontaktowa: Ewa Kuna

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ na stronie.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Lokalizacja

Ta praca wygasła.