Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

  • Wynagrodzenie:
    3 800,00 zł - 5 000,00 zł / miesięcznie
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    5 lat temu
  • Kategoria:
    Praca Magazynier
  • Termin ważności:
    7 marca 2019
  • Rodzaj pracy:

Oferta pracy

Ciekawa praca i atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Wodna 38a, 95-010 Stryków

Bezpłatny transport z miejscowości: Łódź, Łęczyca, Dzierzbiętów, Leśmierz, Modlna, Sierpów, Ozorków, Zgierz

ZADANIA:

– Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami kurierskimi
– Sortowanie przesyłek
– Przygotowanie przesyłek do załadunku, oraz załadunek przesyłek

OFERUJEMY:

– Stawka godzinowa do 19 zł brutto/h od 1 października -> nawet 3800 zł brutto miesięcznie (Stawka podstawowa 17 zł +2 zł premia frekwencyjna)
– Premia za każde polecenie 200 zł brutto (jeśli polecisz nam innego kandydata, który przepracuje z nami minimum 1 miesiąc tj. 21 dni, otrzymasz 200 zł za każdego)
– Wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w załatwieniu formalności)
– Bezpłatny transport do i z miejsca pracy.
– Zatrudnienie w oparciu o PEŁNOSKŁADKOWĄ umowę zlecenie (płatne chorobowe).
– Zdobycie doświadczenia zawodowego w największej firmie z sektora logistycznego.
– Pracę od poniedziałku do piątku.
– Zmiany od godziny 18:30 lub 20:00

WYMAGANIA:

– Dyspozycyjność do pracy na zmianie nocnej od poniedziałku do piątku
– Sumienność i motywacja.
– Chęć do pracy fizycznej.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ.