PRODUCT MANAGER (sprzęt medyczny)

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest firma zajmująca się zaopatrzeniem służby zdrowia w sprzęt medyczny w zakresie małoinwazyjnej chirurgii endoskopowej.

Miejsce pracy: Piaseczno

Nr. ref. PM/PI/19

Opis stanowiska pracy:

Udzielanie merytorycznego wsparcia Regionalnym Przedstawicielom Handlowym na podległym obszarze(województwa: lubuskie, zachodnio – pomorskie, kujawsko – pomorskie, lubelskie, podlaskie, mazowieckie).

– Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi klientami.

– Prezentowanie produktów firmy.

– Wsparcie merytoryczne klienta również podczas zabiegów, jako konsultant / obserwator.

– Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń dla personelu medycznego.

Wymagania:

-Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego (endoskopia, laryngologia, chirurgia).

– Znajomość branży medycznej oraz środowiska szpitalnego.

– Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

– Wykształcenie wyższe.

– Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej.

– Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

– Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.

– Premie uzależnione od wyników pracy.

– Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.

– Narzędzia pracy – służbowy samochód, komputer oraz telefon.

– Pakiet świadczeń pozapłacowych (Medicover, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie).

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: kariera@wbspraca.pl. W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: PM/PI/19

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:

Work & Business Solutions

Grochowa 7, 30-731 Kraków

tel.  12 398 41 44

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Lokalizacja

Ta praca wygasła.