Programista/Operator Tokarki

Work & Business Solutions  jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów.

Work & Business Solutions  dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA/OPERATOR TOKARKI

Nr ref: TOK/DN/19

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy:

– Programowanie tokarki OKUMA LB 400 w systemie IGF z poziomu pulpitu urządzenia, sterowanie OSP 200.

– Dobór odpowiednich parametrów oraz narzędzi.

– Kontrolowanie wykonywanych detali i nakładanie ewentualnych korekt.

Wymagania:

– Min. 4 –letnie doświadczenie na stanowisku Programisty/Operatora tokarki.

– Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

– Dobra znajomość języka angielskiego.

– Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie.

– Mile widziane doświadczenie w pracy z robotami oraz w programowaniu w systemie IGF.

Pracodawca oferuje:

– Atrakcyjne wynagrodzenie.

– Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.

– Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.

– Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.

– Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne.

– Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: TOK/DN/19.

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:

Work & Business Solutions

Grochowa 7, 30-731 Kraków

tel.  12 398 41 44

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych  procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”