Przedstawiciel Handlowy

  • Wynagrodzenie:
    3 780,00 zł - 6 000,00 zł / brutto miesięcznie
  • Dodano:
    5 lat temu
  • Kategoria:
    Praca Fizyczna, Praca Przedstawiciel handlowy
  • Termin ważności:
    7 marca 2019

Oferta pracy

Naszym Klientem jest wyspecjalizowany market z artykułami budowlanymi oraz gospodarczymi. Poszukujemy dla niego kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy – Branża Budowlana.

Zakres obowiązków:

– Pozyskiwanie nowych klientów i zleceń
– Stały kontakt z klientami i utrzymywanie relacji biznesowych
– Obsługa klientów: przyjmowanie zamówień, organizacja i kontrola dostaw, wystawianie faktur
– Wyjazdy do klientów (teren woj. śląskiego)
– Inne zgodnie z zakresem obowiązków

Oferujemy:

– Umowę o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 3780 brutto
– Premia uzależniona od wypracowanych progów sprzedażowych
– Samochód służbowy, laptop, telefon
– Stabilność zatrudnienia

Wymagania:

– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 2 lata
– Wiedza ogólna na temat materiałów budowlanych i stalowych
– Doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office
– Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
– Umiejętność planowania pracy z uwzględnieniem pracy wyjazdowej,
– Gotowość do wyjazdów

DODATKOWE DANE KONTAKTOWE

Numer telefonu: +48 531 101 123
Osoba do kontaktu: Angelika

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ.