Przedstawiciel handlowy – Manager ds. obsługi klienta

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Kontrakt
  • Dodano:
    6 lat temu
  • Kategoria:
    Praca Przedstawiciel handlowy
  • Termin ważności:
    10 czerwca 2018
  • Rodzaj pracy:

Oferta pracy

Poszukuję kandydatów na stanowisko: Przedstawiciela handlowego w branży odszkodowawczej na terenie Katowic, Tychów, Pszczyny, Mikołowa, Bierunia i okolic.

OPIS STANOWISKA:

– aktywne poszukiwanie Klientów zainteresowanych dochodzeniem roszczeń,
– podpisywanie dokumentów z Klientem oraz gromadzenie i przekazywanie Kancelarii dokumentacji osób poszkodowanych.

OFERUJEMY:

– elastyczne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa agencyjna),
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
– szkolenia specjalistyczne,
– współpracę z ekspertami branży odszkodowawczej,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– praca w nienormowanym wymiarze czasu (zajęcie główne jak również dodatkowe).
– wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy (nie wymagamy działalności gospodarczej),
– dodatkowo atrakcyjne systemy motywacyjne.

WYMAGANIA:

– niekaralność,
– samodzielność,
– zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
– zdolności organizacyjne oraz determinacja w dążeniu do celu,
– wysoka kultura osobista,

Osoby zainteresowane współpracą proszę o przesłanie aktualnego CV.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922 tekst jednolity)

Dodatkowe dane kontaktowe