Przedstawiciel handlowy

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Dodano:
    6 lat temu
  • Kategoria:
    Praca Przedstawiciel handlowy
  • Termin ważności:
    18 lipca 2018

Oferta pracy

Agencja Zatrudnienia Projektanci Kariery z wpisem do KRAZ pod numerem 9748, zajmująca się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań dla biznesu z branży HR.  Od ponad dekady operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi na rynku polskim i międzynarodowym. Obecnie poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy (Part-time)

Miejsce pracy: Południowa i Centralna Polska

WYMAGANIA:

– Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego B2B

– Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

– Dobre zdolności interpersonalne

– Umiejętność myślenia strategicznego, rozumienie procesów biznesowych

– Umiejętność negocjacji i wywierania wpływu

– Samodzielność i organizacja pracy własnej

– Odpowiedzialność i wysoka skuteczność

– Prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

– Promocja usług firmy

– Sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów

– Budowanie długofalowych relacji z klientami

– Praca na wydzielonym obszarze

– Raportowanie wyników sprzedaży oraz badanie satysfakcji klienta

OFERUJEMY:

– Elastyczne warunki zatrudnienia

– Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych rezultatów

– Praca w firmie z dużym potencjałem

– Niezbędne narzędzia do pracy; telefon, laptop

– Możliwość samodzielnego decydowania o sposobie pracy

– Uczestnictwo w spotkaniach integracyjnych, imprezach firmowych, wyjazdach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ lub kontakt telefoniczny z Działem Rekrutacji.

DANE KONTAKTOWE:

tel. +48 782 106 874

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.