Rozkładanie Towaru

Oferta pracy

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta Poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy:

Miejsce pracy : Kąty Wrocławskie

Numer referencyjny: PR/RT/04/20

Oferujemy:

– praca na 1 miesiąc

–  wynagrodzenie 17zł/godz. Brutto

– umowę zlecenie w ramach pracy tymczasowej

Oczekiwania

– gotowość pracy na zmiany

-1 zmiana – 6:00-14:00

-2 zmiana – 14:00-22:00

-wymagana jest ważna książeczka sanepid lub ważne badania sanepid.

Zakres obowiązków:

– praca przy rozkładaniu i układaniu towaru

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Zapraszam do aplikacji na: prybicki@ottoworkforce.pl w temacie proszę podać stanowisko.