Specjalista ds. rekrutacji

Oferta pracy

Łowcy pracy – agencja zatrudnienia z wpisem do rejestru KRAZ pod nr. 18741 poszukuje do swojego zespołu pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności  na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji.

Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

OFERUJEMY

– stabilne warunki zatrudnienia

– praca w młodym i rozwijającym się zespole

– przyjazna atmosfera pracy

– możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

– ciekawą i pełną wyzwań pracę

OBOWIĄZKI:

– rekrutacja i selekcja Kandydatów

– realizacja procesu rekrutacji i umawianie spotkań rekrutacyjnych

– przygotowywanie i publikowanie ofert

– administracja biurowa

– administrowanie bazy Kandydatów

– administracja Fanpage na Facebook’u

– uczestnictwo w targach pracy i reprezentowanie firmy

– budowanie i tworzenie relacji partnerskich z klientami oraz pracownikami

WYMAGANIA:

– dobre zdolności interpersonalne

– komunikatywność, zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów

– elastyczność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

– znajomość pakietu MS Office

– zaangażowanie i chęci do pracy

– prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ.