SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Oferta pracy

Firma Vitakraft z siedzibą w Třanovice – Republika Czeska poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

miejsce pracy: Třanovice – Czechy (10 km od granicy w Cieszynie)

NASZA OFERTA:

– stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– wsparcie ze strony doświadczonych pracowników

– atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz premię

– możliwość rozwoju

– pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

– praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku

OBOWIĄZKI:

– przygotowywanie zestawień/ analiz/ raportów

– utrzymywanie kontaktów z klientami firmy

– przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych

– przyjmowanie i obsługa zamówień

– prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych związanych z działem handlowym

– ścisła współpraca z działem księgowości, logistyki, zakupu

– działania marketingowe w zakresie organizacji eventów, wydarzeń branżowych i sprzedażowych

OCZEKUJEMY:

– wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia/ zarządzanie/marketing

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego

– bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel

– bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i terminowość

– dyspozycyjność, samodzielność

– doświadczenie na podobnym stanowisku

– umiejętność pracy w zespole

– prawa jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres:  sprzedaz@vitakraft.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uachylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)