SZWACZKA

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    2 lata temu
  • Kategoria:
    Praca na Produkcji
  • Termin ważności:
    9 kwietnia 2022
  • Rodzaj pracy:

Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Rekrutujemy do pracy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane, głównie z Regionu Europy Wschodniej, Kaukazu oraz Azji Południowej i Południowo-Wschodniej. Kompleksowo zapewniamy naszym pracownikom pracę i opiekę oraz godne życie w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SZWACZKA

 Miejsce pracy: Leszno (woj. wielkopolskie)

OBOWIĄZKI

  • szycie wyrobów tekstylnych (kołdry, poduszki, materace itp.) zgodnie z zamówieniem i instrukcją
  • wykonywanie prac maszynowych: zszywanie elementów, przeszywanie, pikowanie, wszywanie etykiet, metek, obróbka overlokiem
  • obsługa maszyny do szycia Durkopp Adler
  • kontrola jakości, odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy

WYMAGANIA

  • doświadczenie pracy jako szwaczka w przemyśle tekstylnym min. 1 rok
  • mile widziane wykształcenie zawodowe lub ukończenie kursów zawodowych
  • dokładność, zdolności manualne
  • umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu
  • komunikatywna znajomość jednego z języków: polski, angielski, rosyjski, ukraiński

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie na poziomie:
    • osoby powyżej 26 roku życia: 16,5-17,5 zł netto/h
    • osoby poniżej 26 roku życia: 17,62-18,7 zł netto/ h
    • osoby studiujące poniżej 26 roku życia: 19,7 zł netto/h
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (średnio 240-300 h/miesiąc)
  • zakwaterowanie (koszt 300 zł/miesiąc)
  • dla obcokrajowców pomoc w uzyskaniu karty pobytu
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • premię za polecenia kandydatów do pracy