Concept Plus Sp. z o.o.

Concept Plus Sp. z o.o.

Agencja Pracy

Szczegóły firmy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. to agencja zajmująca się rekrutacją kandydatów do pracy za granicą. Działa na terenie Polski, posiadając 5 oddziałów w różnych zakątkach kraju, co umożliwia dotarcie do licznej grupy osób poszukujących pracy oraz zapewnia bezpośredni kontakt z kandydatami, niezależnie z której części kraju pochodzą. Profesjonalna obsługa i zainteresowanie okazywane kandydatom przyczyniają się w znacznym stopniu do skutecznej rekrutacji i dopasowania do danego kandydata odpowiedniego stanowiska.

Agencja ta już od kilku lat z powodzeniem umożliwia pozyskanie legalnej pracy na terenie Niemiec i Holandii, dzięki współpracy ze swoim niemieckim (Concept Plus GmbH) i holenderskim (Concept Plus B.V.) partnerem.

Concept Plus oferuje Państwu zarówno pracę na stałe, jak i różnego rodzaju prace tymczasowe. W obu przypadkach w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich/holenderskich ze wszystkimi przywilejami wynikającymi z tego tytułu (np. Kindergeld).

Oferujemy pracę w przeróżnych branżach począwszy od produkcji, logistyki aż po fachowców z zakresu odlewnictwa, lakiernictwa, spawalnictwa itp. W celu dokładnego zapoznania się z naszą szeroką ofertą zachęcamy do odwiedzenia zakładki Oferty pracy.