Rejestracja

[affiliates_registration]

Rejestrując się oświadczasz, że zapoznałeś się i w pełni akceptujesz następujące zgody:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Artur Jasinowski z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Rokitniańczyków 36/4, 33-300 Nowy Sącz w celach świadczenia na moją rzecz usług za pośrednictwem drogi elektronicznej w zakresie działalności sklepu internetowego działającego pod domeną https://damprace.pl Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogę żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę lub usunięcie.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Artur Jasinowski z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Rokitniańczyków 36/4, 33-300 Nowy Sącz w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail spersonalizowanej informacji marketingowej (newsletter) oraz otrzymywania od Administratora informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogą żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofnięcie powyższej zgody na zasadach opisanych w Regulaminie znajdującym się na stronie.
  • Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem sklepu internetowego Artur Jasinowski z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Rokitniańczyków 36/4, 33-300 Nowy Sącz, który jest dostępny pod adresem
    https://damprace.pl/regulamin
  • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Artur Jasinowski z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Rokitniańczyków 36/4, 33-300 Nowy Sącz urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz. U. 2016 poz. 1489 z późn. zm.).