O stronie

O stronie

DamPrace.pl to internetowy Portal Pracy. Znajdziesz tutaj Oferty Pracy w Polsce i za granicą. Oferujemy możliwość dodawania ogłoszeń o pracę dla Pracodawców oraz tworzenia profili dla Kandydatów poszukujących pracy.

Podczas korzystania z Portalu DamPrace.pl otrzymujesz powiadomienia o aktualnych ofertach pracy oraz postępach w rekrutacji. Natomiast Pracodawca otrzymuje propozycje najnowszych Kandydatów oraz uzyskuje dostęp do statystyk rekrutacji. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm. Pracodawcy mogą zamieszczać oferty pracy, przeglądać profile Kandydatów oraz reklamować swoją firmę na podstronie dla Pracodawców.

Kandydaci Portalu DamPrace.pl mogą tworzyć własne profile zawodowe, komunikować się z innymi Użytkownikami oraz otrzymywać powiadomienia o aktualnych ofertach pracy w swoim regionie. DamPrace.pl skutecznie łączy Pracodawców z Kandydatami!
Portal DamPrace.pl oferuje swoim Kandydatom powiadomienia o aktualnych Ofertach Pracy dobranych według ich preferencji.

Natomiast Pracodawcom oferuje zwiększoną skuteczność rekrutacji, oszczędność czasu oraz możliwość pobierania CV Kandydatów i publikowania ofert specjalnych dla Studentów, osób niepełnosprawnych oraz nieletnich.


Wyszukiwarka pracy

Portal DamPrace.pl umożliwia przeglądanie Ofert pracy publikowanych przez Klientów DamPace.pl. Dla poszukujących pracy, oferujemy możliwość powiadamiania o najnowszych ofertach pracy oraz tworzenie profili zawodowych. Za pomocą opcji filtrowania Ofert pracy sam ustalasz kwotę, którą chcesz otrzymać za wykonaną pracę.

Przeglądając oferty pracy na DamPrace.pl jesteś informowany o tym, czy kwota danego Ogłoszenia obejmuje płatność za całość, za godzinę czy za miesiąc. Dodatkowo możesz filtrować oferty pracy według dodatkowych opcji jak praca od zaraz czy praca na wakacje. Za pośrednictwem portalu, możesz bezpiecznie kontaktować się z Pracodawcami, wysyłać swoje CV, aplikować przez Linkedin czy Facebook, a także logować się do profilu za pośrednictwem serwisów społecznościowych.

Każdy Kandydat posiada własny Panel, w którym może na bieżąco śledzić ulubione oferty pracy, tworzyć alerty ofert oraz obserwować wybranych Pracodawców.


Nasza misja

Portal DamPrace.pl został stworzony z myślą o wymagających Klientach, dla których liczy się efektywność i komfort użytkowania Portalu Pracy. Jeśli szukasz pracownika, powiadomimy Cię o najlepszych Kandydatach! Jeśli szukasz pracy, otrzymasz od nas aktualne Oferty pracy w Polsce i za granicą. Powiadomimy Cię również o tym, czy Twoje CV zostało zatwierdzone przez Pracodawcę oraz co powinieneś zrobić, aby otrzymać więcej ofert pracy.

damprace_logo_black