Elektryk-Brygadzista

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    12 000,00 zł / Miesiąc
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    2 miesiące temu
  • Kategoria:
    Praca w Budownictwie
  • Termin ważności:
    24 czerwca 2024
  • Rodzaj pracy:

Oferta pracy

Stanowisko: Elektryk Brygadzista
Miejsce pracy: Trójmiasto

Twój zakres obowiązków:

odpowiedzialność za optymalne realizacje zleceń montażowych we współpracy z kierownikiem budowy lub kierownikiem projektu;

kierowanie pracą grupy elektromonterów, codzienne przydzielanie zadań, kontrola obecności, kontrola świadczenia usług i analiza wydajności, monitorowanie jakości, udzielanie instrukcji, przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych;

odpowiedzialność za bezpieczną pracę podległego zespołu;

nadzór i udział w montażu, podłączaniu, pomiarach, rozruchu aparatów i urządzeń elektrycznych, zgodnie ze standardami technicznymi, dokumentacją projektową oraz przepisami BHP;

kontakt z Zamawiającym – udział w spotkaniach, akceptacja obmiaru prac, wyjaśnienia techniczne.

Nasze wymagania

znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym samodzielną komunikację (warunek nie konieczny);

doświadczenie w zarządzaniu ludźmi – minimum 2 lata;

ukończona szkoła w zawodzie elektryka, ważne uprawnienia E+D / uprawnienia pomiarowe;

gotowość do pracy, otwartość na pracę za granicą i w kraju, przy realizacji projektów;

wiedza, poparta doświadczeniem w zakresie energetyki profesjonalnej i/lub instalacji przemysłowych;

umiejętność czytania schematów elektrycznych;

prawo jazdy kat. B.;

znajomość MS Office (Excel, Outlook i Word);

orientacja na zespół;

zdolności przywódcze;

niezawodność, dokładność, elastyczność.

Mile widziane:

znajomość języka angielskiego i/lub innych języków obcych;

ukończony kurs SCC/VCA.

To oferujemy:

* umowę o pracę i wysokie wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych umiejętności;

* atrakcyjne wynagrodzenia;

* odzież roboczą firmową;

* szkolenia zawodowe;

* możliwość przystąpienia do pakietu zajęć sportowych;

* uczciwość i jasne zasady.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij kandydaturę zaznaczając w niej możliwy dla Ciebie termin rozpoczęcia pracy, klikając w przycisk aplikowania.

Dane kontaktowe:

Numer telefonu: +48 503 700 757
Osoba kontaktowa: Karolina

E-mail: praca@pnpenergy.pl

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ na stronie.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: