Elektryk z doświadczeniem poszukiwany / Потрібен електрик з досвідом

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    25,00 zł
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    9 miesięcy temu
  • Kategoria:
    Praca Elektryk
  • Termin ważności:
    7 września 2023
  • Rodzaj pracy:

Oferta pracy

Stanowisko: Elektryk z doświadczeniem / Eлектрик з досвідом
Miejsce pracy: Warszawa

Oferta skierowana również do obcokrajowców (z uregulowaną sytuacją prawną dotyczącą pobytu na terenie Polski) – читайте опис українською в цьому оголошенні.

Nasza firma została założona w 2020 roku w Warszawie i specjalizuje się w pracach elektrycznych, montażu sprzętu telekomunikacyjnego oraz systemów przeciwpożarowych w budynkach biurowych, halach produkcyjnych i magazynach. Obecnie działamy w Polsce, Niemczech, Austrii i Belgii.

Wymagania dotyczące stanowiska:

 – Minimum 1 rok doświadczenia.

– Znajomość instalacji elektrycznych: montaż rozdzielnic elektrycznych/szaf sterowniczych, montaż linii elektroenergetycznych i okablowania wewnętrznego.

– Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

– Silne poczucie odpowiedzialności, umiejętność organizacji pracy zespołowej oraz doskonała dyscyplina.

Zakres obowiązków obejmuje:

 – Instalacja tacek.

– Układanie tras kablowych.

– Montaż tablic i szaf sterowniczych.

– Lutowanie/rozlutownicze pudełek.

– Montaż lamp, gniazdek i włączników.

Oferowana stawka wynosi 22 netto za godzinę w Polsce. Istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia przy odpowiednich kompetencjach pracownika.

Godziny pracy od 9:00 do 17:00, z możliwością dodatkowej pracy w soboty.

Forma zatrudnienia – umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne EKUZ, a także szkolenia SEEP, IPAF i UDT. W przypadku udanej współpracy istnieje możliwość wyjazdów służbowych do krajów Europy Zachodniej (z podwyższoną stawką oraz dodatkowymi dietami).

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Пропозиція також адресована іноземцям (з врегульованою правовою ситуацією щодо перебування в Польщі)

Наша компанія була заснована в 2020 році у Варшаві і спеціалізується на електромонтажних роботах, встановленні телекомунікаційного обладнання та систем протипожежного захисту в офісних будівлях, виробничих цехах і складах. В даний час ми працюємо в Польщі, Німеччині, Австрії та Бельгії.

Вимоги до кандидатів:

– Мінімум 1 рік досвіду роботи.

– Знання електромонтажних робіт: монтаж електричних розподільчих пристроїв/шаф управління, монтаж ліній електропередач та внутрішньої електропроводки.

– Комунікативні знання польської мови.

– Сильне почуття відповідальності, вміння організувати командну роботу та відмінна дисципліна.

В обов’язки входить:

– Встановлення лотків.

– Прокладка кабельних трас.

– Збірка щитів і шаф управління.

– Пайка / пайка коробок.

– Монтаж світильників, розеток та вимикачів.

Пропонована ставка становить 22 злотих нетто на годину в Польщі. Існує можливість підвищення заробітної плати, якщо працівник достатньо компетентний. Робочий час з 9.00 до 17.00, з можливістю додаткової роботи по суботах.

Форма зайнятості – договір доручення з можливістю переходу на трудовий договір. Ми забезпечуємо безкоштовне проживання та медичне страхування EKUZ, а також навчання SEEP, IPAF та UDT. У разі успішної співпраці є можливість відряджень до країн Західної Європи (з підвищеною ставкою та додатковими надбавками).

Зацікавлених осіб запрошуємо зв’язатися з нами.

Dane kontaktowe:

Adres mailowy: hrteam2help@gmail.com
Osoba kontaktowa: Ola

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą opcji APLIKUJ na stronie.Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: