Kasjerka/Sprzedawczyni – Żabka – Krotoszyn, ul. raszkowska 2a

Stanowisko pracy: Kasjerka/Sprzedawczyni

Firma: Żabka

Lokalizacja: Krotoszyn

Ogłoszenie o pracę: Żabka, ul. Raszkowska 2a

Opis stanowiska:

Sklep Żabka poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Kasjerki/Sprzedawczyni. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów, prowadzenie transakcji finansowych oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami. Przyszłej pracownicy zapewniamy pełne wsparcie, przyjazną atmosferę oraz stawkę godzinową do ustalenia.

Obowiązki:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminale płatnicze.
  • Przyjmowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych.
  • Udzielanie informacji klientom na temat produktów oraz promocji.
  • Prowadzenie ewidencji transakcji i raportowanie na zakończenie dnia pracy.
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kasjerki będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych.
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zniżki na produkty firmy dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 720 – 771 – 280.

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu!

Z poważaniem, zespół Żabka, ul. Raszkowska 2a.

Lokalizacja

Ta praca wygasła.