Kelner/kelnerka – Francja

Oferta pracy

Agencja Sidrom poszukuje dla swojego klienta 2 pracowników na stanowisko kelnera.

Praca na terenie Francji, okolice Avignon.

Zapewniamy:

-możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polskim pracodawcą,
-bezpłatne zakwaterowanie, bezpłatne wyżywienie,
-1500 euro/netto za 39 h/tygodniowo.
-zwrot kosztów podróży,
-ubezpieczenie w Polsce.

Obowiązki:

-propozycja przygotowania potraw,
-serwis napojów, realizacja koktajli,
-uzupełnianie towarów,
-obsługa na sali i  w pokoju,
-przyjmowanie zamówień,
-obsługa klienta.

Wymagania:

– dobra znajomość języka francuskiego,
– doświadczenie w pracy (minimum 2 lata),
– samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
– dyspozycyjność od 1 marca 2019 r.
– podstawowa znajomość języka  angielskiego.

DODATKOWE DANE KONTAKOWE

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@sidrom.net.