Koordynator pracowników

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    2 lata temu
  • Kategoria:
    Inne
  • Termin ważności:
    26 grudnia 2021
  • Rodzaj pracy:

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW

Miejsce pracy: Opole, woj. Opolskie

OBOWIĄZKI:

  • dobra znajomość j. rosyjskiego i polskiego
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

WYMAGANIA:

  • obsługa pracowników w trakcie zatrudnienia
  • wsparcie pracowników przed rozpoczęciem pracy (zakwaterowanie, wydawanie odzieży roboczej)
  • budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami
  • rozwiązywanie wszelkich kwestii dotyczących pracowników
  • pomoc pracownikowi w sytuacjach kryzysowych (wszelkie zdarzenia losowe)
  • planowanie pracy, zarządzanie absencją i rotacją pracowników
  • rozliczanie czasu pracy oraz naliczanie premii
  • dbanie o sprawy socjalne pracowników, w tym doposażanie mieszkań
  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących powierzonych zadań

OFERUJEMY:

  • ciekawą i kreatywną pracę z możliwością bezpośredniego wpływu na kierunek rozwoju firmy
  • rynkowe wynagrodzenie i przejrzysty system motywacyjny, uzależniony od obiektywnych wyników pracy
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • pracę w przyjaznej atmosferze w wielokulturowym zespole
  • wsparcie współpracowników w adaptacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny: https://projektancikariery.pl/oferty_pracy/koordynator-projektu-opole/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji:

tel. (WhatsApp / Viber): +48 782 106 874

e-mail: hr@projektancikariery.pl