Kucharz/kucharka/kelner/kelnerka

Kucharz/Kucharka Kelner /kelnerka

Firma Flexijob Sp. z o.o. sp.k., to prężnie rozwijająca się na rynku Polskim i
zagranicznym agencja pracy tymczasowej. Dla naszego klienta na terenie Niemiec
poszukujemy aktualnie kucharek i kucharzy.(Partner/partnerka,
jeśli zna język niemiecki może jechać jako kelner/kelnerka).

Twoje obowiązki:

Kucharz/kucharka
- przygotowanie posiłków z karty
- przygotowanie przystawek
- przygotowanie dań głównych (zupy, pieczenie, sałatki, surówki, warzywa,itp.)
- praca z zachowaniem wszelkich norm higienicznych

Kelner/kelnerka
- obsługa gości hotelowych, restauracji;
- wydawanie śniadań,kelnerowanie, przyjmowanie zamówień, pobieranie opłaty za posiłki

Od Kandydata oczekujemy:
- doświadczenia na danym stanowisku
- chęci do pracy i nauki,
- gotowości do pracy od poniedziałku do niedzieli( w tygodniu 2 dni wolne)
- zaangażowania
- umiejętności pracy w zespole
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.
- samochodu na dojazdy do pracy.(jeśli para to wystarczy jeden samochód)

Oferujemy:
- zarobki Kucharz/kucharka 13,53€/H brutto, Kelner/kelnerka 10,45€/H brutto
  plus dieta 10,00€ netto za każdy dzień pracy
- darmowe posiłki
- pracę w miłym zespole
- dodatki za nadgodziny, prace w niedziele i dni świąteczne
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania koszt około 200,00€ miesięcznie

Jeśli oferta jest dla Ciebie interesująca, to prześlij nam swoje CV na adres joanna@flexijob.pl
po weryfikacji będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.