Magazynier- Gliwice

MY CENTER S.A. to pracodawca posiadający ogólnopolską, dynamicznie rozwijającą się sieć sklepów w branży AGD RTV oraz jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. MY CENTER to szansa na ciekawą pracę dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych i otwartych na innych ludzi.

Ciągły rozwój Firmy oraz otwartość na kreatywne pomysły umożliwia najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom realizację swoich pasji i planów zawodowych. Jeżeli chcesz dołączyć do naszej Firmy to, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACA MAGAZYNIER

Miejsce: Gliwice

OFERUJEMY:
• Pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie,
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Umowę o pracę,
• Zatrudnienie w przyjaznym, zaangażowanym i nastawionym na sukces zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Kompletowanie zamówień
• Dbałość o porządek na magazynie
• Ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej
• Załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją
magazynową
• Zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem
• Właściwa selekcja jakościowa, ilościowa towarów
• Inne prace magazynowe

WYMAGANIA:
• Uprawnienia na wózki widłowe,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
• Dokładność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność
• Chęć podjęcia dłuższej współpracy
• Dobra organizacja pracy własnej
• Niekaralność

Prosimy o umieszczenie w swoim CV następującego oświadczenia:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

rekrutacja@mycenter.pl