Mechanik/Elektromech do Serwisu Samochodów Warszawa Wawer – Zatrudnię

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    5 500,00 zł - 7 500,00 zł
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    3 miesiące temu
  • Kategoria:
    Praca Mechanik
  • Termin ważności:
    6 marca 2024
  • Rodzaj pracy:

Zatrudnię Mechanika / Elektromechanika Samochodowego

Praca w Serwisie Samochodów Spalinowych i Elektrycznych Warszawa Wawer.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności
  • Wiedza z zakresu budowy i obsługi samochodów
  • Prawo Jazdy kat B
  • Umiejętność obsługi narzędzi z zakresu mechaniki samochodowej
  • Zaangażowania – najlepszego wykorzystania czasu pracy celem osiągnięcia jak najlepszych wyników
  • Dbanie o porządek na stanowisku i miejscu pracy

Zakres obowiązków:

  • Podstawowa mechanika i doposażenia pojazdów
  • Montaż i diagnostyka podstawowych instalacji elektrycznych
  • Wymiana oleju w silnikach , skrzyniach , mostach
  • Demontaż, montaż, wymiana podzespołów w pojazdach
  • Obsługa urządzeń warsztatowych oraz specjalistycznych narzędzi
  • Weryfikacja usterek, kodowania i obsługa komputerów diagnostycznych
  • Demontaż elementów nadwozia pojazdu – np. zderzaków, błotników itp. itd.
  • Punktualność oraz świadome wykorzystanie czasu pracy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii,
  • Stałą stabilną pracę na lata
  • Dodatki świąteczne – premie świąteczne
  • Przyjazna atmosfera
  • Nowo wybudowany serwis o powierzchni hali 260m2 ( budynek 740m2) profesjonalnie przygotowane zaplecze sanitarne oraz socjalne, ogrzewana hala warsztatowa.
  • Bardzo Dobra lokalizacja , przy trasie , bezpośrednio przy przystankach autobusowych około 10 linii.

Serwis 5 stanowiskowy. Zakres świadczonych usług na dzień dzisiejszy wymiana filtrów i oleju w silnikach i skrzyniach biegów ( maszyna do dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach automatycznych) wymiana układów hamulcowych , zawieszenia, rozbrajanie i zbrojenia samochodów do napraw blacharsko lakierniczych.

Diagnostyka , przygotowanie pojazdów elektrycznych oraz naprawy baterii w samochodach elektrycznych i hybrydowych.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Oferujemy:

Dane kontaktowe:

Numer telefonu: +48 517 059 058
Osoba kontaktowa: Marcin

Prosimy o dodanie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: