Menedżer Salonu Piękności “Beautiness”

  • Wynagrodzenie:
    3 500,00 zł
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    4 miesiące temu
  • Kategoria:
    Franczyza/Własny biznes
  • Termin ważności:
    31 stycznia 2024
  • Rodzaj pracy:

Lokalizacja: ul. Romanowicza 1/LU1, Kraków

Rodzaj Umowy: Pół etatu

Beautiness – salon piękności, który nieustannie dąży do doskonałości w obszarze urody, zaprasza do aplikowania na stanowisko Menedżera Salonu. Szukamy osoby z pasją, której nie brak kreatywności oraz zdolności organizacyjnych, a praca w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań jest tym, co Cię napędza.

Główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa systemu Booksy Biz.
  • Efektywne ustalanie harmonogramu pracy zespołu.
  • Aktywny udział w planowaniu i rozwoju biznesowym salonu.
  • Nadzorowanie i rozwijanie strategii marketingowych w mediach społecznościowych.
  • Odpowiedzialność za bieżące zaopatrzenie salonu.
  • Kontrola jakości pracy i efektywności zespołu.

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowym salonie piękności zlokalizowanym w sercu Krakowa.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych.
  • Pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb kandydata.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub w branży beauty (mile widziane).
  • Znajomość narzędzi marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych.
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność efektywnej komunikacji.
  • Kreatywność i otwartość na nowe pomysły i rozwiązania.
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

Jak aplikować: Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: beautiness.krakow@gmail.com . Termin nadsyłania aplikacji upływa 31.01.2024.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z Beautiness – miejscem, które sprawia, że każdy dzień jest wyjątkowy!

Zobacz naszą stronę : www.beautiness.pl