Operator wózka widłowego – okolice Hamburga

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    € 2.250,00
  • Typ umowy:
    Umowa o pracę
  • Dodano:
    7 miesięcy temu
  • Kategoria:
    Praca Fizyczna
  • Termin ważności:
    16 listopada 2023
  • Rodzaj pracy:

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: 2 250 – 2 350 euro brutto miesięcznie
  • Zapewniamy zakwaterowanie w pensjonacie
  • Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Możliwość zaliczek
  • Wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego
  • przyjmowanie towarów z kontrolą kompletności i integralności
  • rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą
  • Uprawnienia na wózki minimum II WJO
  • Wysoka sprawność fizyczną
  • Umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych miejsc i zasad pracy