Operator Wózka Widłowego

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    do negocjacji
  • Typ umowy:
    Umowa zlecenie
  • Dodano:
    2 lata temu
  • Kategoria:
    Praca na Produkcji
  • Termin ważności:
    6 października 2022
  • Rodzaj pracy:
Zadania:
  • Kompletowanie wysyłek zgodnie z ustaloną kolejnością (składowanie, przewożenie palet pełnych).
  • Zapewnienie płynności ruchu wewnętrznego (zlecenia transportowe).
  • Przyjmowanie dostaw zewnętrznych, rozładunek towaru.
  • Pomoc przy przygotowaniach do inwentaryzacji oraz przy samym procesie inwentaryzacji.
  • Załadunki wysyłek.
  • Inne prace magazynowe.
Wymagamy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach: operator wózka widłowego, uprawnienia na wózki widłowe z egzaminem UDT.
  • Znajomość podstawowej obsługi komputera, terminala, skanera.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Nastawienia na efektywną pracę zespołową.
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w systemie 3-zmianowym

    Kontakt:+48720884554